OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Czech Republic & Slovakia

Dec 22, 2016 | News Czech Republic & Slovakia

Dentamed – 25 let

by PR, Dentamed

„25 let – to je dlouho. Tak daleko sahá historie Dentamedu a nedávno jsem si uvědomil, že je to i polovina mého života". Úvodní slova tehdejšího kurážného studenta stomatologie a současného ředitele společnosti Dentamed, MUDr. Pavla Smažíka, rozezněla nádherné prostory Smetanovy síně Obecního domu v Praze.

Brigáda v Německu, první vydělané „velké" peníze, které stačily na několik krabiček kompozita, dvě polymerační lampy a pár diamantových brousků a malá firmička začala generovat první obraty.
Následovalo přestěhování z koleje do malých prostor pod Nuselským mostem, s prvním malinkým showroomem s jedním vystaveným křeslem.

„Jednou jsem si šel koupit jablka do zeleniny. Paní zelinářka se mne zeptala: „Tak co, jak Vám jdou ty křesla?" Moje odpověď, že celkem dobře, jí asi překvapila a po chvíli povídá: „Jo??? Ale frontu jsem u Vás nikdy neviděla!"

V roce 2005 se Dentamed přestěhoval na Jarov, kde sídlí dosud. Na 2000 m2 je k dispozici prostor pro showroom, přednáškovou místnost a výukovou laboratoř, pro sklad i nutnou administrativu. V portfoliu Dentamedu je více než 35 000 výrobků od 220 dodavatelů z celého světa.

„Firmu nedělají prostory, ale lidé. Tým Dentamedu dnes čítá více než 80 lidí, kteří se starají o to, aby naši zákazníci dostali ten nejlepší servis a služby, které si při své náročné práci zaslouží.

 

 

 

Každý rok se v Dentamedu vyškolí přes 2 500 stomatologů, laborantů a dentálních hygienistek. Zboží nakoupí asi 5 000 zákazníků. Dentamed je úspěšný na poli prodeje velké techniky, plánování a budování praxí. Servis nainstaluje každý týden několik velkých přístrojů a každý rok vybudujeme několik velkých pracovišť.

„Za úspěchem Dentamedu stojí lidé. Zmínění zaměstnanci Dentamedu, ale především naši zákazníci. Díky jejich přízni a věrnosti můžeme nadále zlepšovat a rozšiřovat své služby a péči o ně. To nám umožňuje naplňovat jedno z našich hesel – spoluvytvářet vysoký standard české stomatologie".

Děkujeme všem, kteří s námi v Obecním domě slavili 25 let Dentamedu. Nádherný večer se skvělou atmosférou – díky Danu Bártovi, Illustratosphere a Komorní filharmonii Pardubice, díky překrásnému interiéru Obecního domu a hlavně díky Vám, našim hostům a partnerům.

Video z oslavy 25 let Dentamedu v Obecním domě v Praze  

 

 

Print  |  Send to a friend