OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Jan 3, 2017 | News Poland

„Transition zone – grubość dziąsła nad implantem, łączniki indywidualne, prace przykręcane a prace cementowane” – webinarium DT Study Club!

Post a comment by Dental Tribune Polska

W najbliższy poniedziałek 9 stycznia 2017 r. o godz. 20.00. DT Study Club zaprasza do udziału w webinarium na temat „Transition zone”. Wykład na żywo poprowadzi lek. stom. Michał Szczutkowski.

Umiejscowienie implantu w kości to tylko początek działań, których celem jest uzupełnienie brakującego zęba. To, jak bardzo protetyka wykonana na implancie będzie przypominała własny ząb pacjenta zależy od wielu czynników, na które mamy wpływ. Wybór strategii postępowania zaczyna się już na etapie ekstrakcji zęba, poprzez właściwe pozycjonowanie implantu i często towarzyszące mu lub następujące w kolejnym etapie zabiegi augmentacyjne tkanek twardych i miękkich.

Następny etap to wybór łącznika protetycznego lub jego indywidualne wykonanie oraz wybór materiału, z którego zostanie wykonany łącznik i korona protetyczna. Te zagadnienia zostaną przedstawione i omówione podczas wykładu na przykładzie licznych przypadków klinicznych ze szczególnym uwzględnieniem kwestii naturalnej estetyki uzupełnień i długoterminowych rokowań uzupełnień opartych na implantach.

Szczegóły i rejestracja na stronie: www.dtsudyclub.pl.

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment