OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Jan 5, 2017 | News Poland

Pluradent większościowym udziałowcem Meditrans

Post a comment by Dental Tribune Polska

Zarząd firmy Pluradent oraz udziałowcy firmy Meditrans podpisali
6 grudnia 2016 r. kontrakt inwestycyjny, dzięki któremu Pluradent nabył udziały polskiego dystrybutora stomatologicznego. Tym samym Meditrans został członkiem Grupy Pluradent – jednej z wiodących firm handlowo-usługowych w europejskim sektorze ochrony zdrowia.
 

Meditrans jest jedną z czołowych firm handlowych branży stomatologicznej w Polsce. Obecny zarząd: Karol Dworzaczek i Leszek Jungiewicz będzie nadal odpowiedzialny za zarządzanie firmą w Polsce. Uwe Jerathe, Prezes Zarządu Pluradent mówi: „Inwestycja w Meditrans to kamień milowy na naszej drodze ekspansji na inne rynki zagraniczne. Chcemy współpracować z nowym członkiem grupy Pluradent, przyczyniając się do rozwoju naszego partnera w Polsce. Meditrans jest jednym z wiodących dostawców w branży stomatologicznej w kraju i podobnie jak Pluradent – firmą o rodzinnych korzeniach. Meditrans i Pluradent posiadają wyjątkowo dobrze pasującą do siebie kulturę organizacyjną oraz filozofię działania w zakresie dystrybucji produktów i usług. Obie firmy postrzegają swoich pracowników jako najważniejszy kapitał i najlepszą podstawę do wspólnego, silnego wzrostu.”

Karol Dworzaczek – większościowy udziałowiec i jeden z członków zarządu firmy Meditrans postrzega inwestycję Pluradent jako rzeczywistą wartość dodaną do firmy handlowej, działającej w Polsce od 25 lat. „Jesteśmy dumni ze sposobu, w jaki rozwijała się nasza firma w ciągu ostatnich lat. Z firmą Pluradent po naszej stronie zyskujemy bardzo silnego partnera i będziemy w stanie oferować naszym klientom w Polsce jeszcze szerszy zakres usług i produktów. Działając razem, z powodzeniem sprostamy nowym wymaganiom rynku, opartym na rosnących potrzebach naszych
klientów” – mówi.

 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment