OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Mar 10, 2017 | News Poland

Marrodent na 25. edycji targów Krakdent

Post a comment by Marrodent

 Firma Marrodent, lider branży stomatologicznej i protetycznej w Polsce oferujący kompleksowe zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych i pracowni protetycznych, prezentuje swoje główne produkty i usługi podczas 25. edycji targów Krakdent, jednej z najważniejszych wystaw poświęconych branży stomatologicznej w Polsce, którą w 2016 r. odwiedziło blisko 15 000 osób. Wystawa odbywa się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków i potrwa do soboty 11 marca.

 Na stoiskach firmy Marrodent podczas targów są prezentowane m.in.:

•System Isolite : opatentowany system izolacji i odsysania z jamy ustnej. System ten gwarantuje pełną kontrolę nad środowiskiem jamy ustnej poprzez utrzymanie otwartych ust, ochronę dróg oddechowych pacjenta, izolacje języka oraz policzków. Podłączony do stolika asysty w miejsce ssaka, pozwala utrzymać obszar pracy w równie suchym stanie, jak przy pracy z koferdamem lub tradycyjnymi wacikami bawełnianymi. Używany przez tysiące stomatologów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, Isolite jest systemem sprawdzonym, niezawodnym i wielokrotnie nagradzanym.

•Sirona Intego: wykonany z niemiecką dbałością unit stomatologiczny, który od dwóch lat jest dostępny w Polsce oraz ofercie firmy Marrodent. Intego łączy wysoką jakość Dentsply Sirona, solidność wykonania i funkcjonalność z wieloma możliwościami konfiguracji w atrakcyjnej cenie.

•Sirona Orthophos SL: ORTHOPHOS SL 2D gwarantuje niespotykaną jakość obrazu wynikającą z zastosowania nowych sensorów DSC oraz opatentowanego systemu pozycjonowania. W efekcie otrzymujemy doskonałą ergonomie pracy oraz niezawodność wynikającą z niemieckiej jakości. Oznacza to, że stomatolog może być pewien, że ma na co dzień do dyspozycji idealną bazę diagnostyczną zapewniającą optymalne leczenie.

•Estelite Sigma Quick : utwardzalny światłem, nieprzezierny dla promieni rentgenowskich kompozyt, który można stosować do wykonywania uzupełnień zarówno w odcinku przednim, jak i bocznym. Dzięki swoim sferycznym submikrowypełniaczom o jednolitej wielkości 0,2 μm, materiał  pozwala na uzyskanie uzupełnień, których nie da się odróżnić od zębów własnych. Wypełniacze Estelite o kontrolowanej wielkości i kształcie stanowią podstawę właściwych cech fizycznych oraz estetyki, która jest taka sama jak w przypadku zęba własnego.
Innowacyjny proces polimeryzacji odpowiada za bardzo szybkie, ale kontrolowane utwardzanie Estelite bez zmiany koloru po polimeryzacji.

•Tokuyama Estelite Asteria: utwardzalny światłem, nieprzezierny  dla promieni rentgenowskich kompozyt, przeznaczony do zębów przednich i bocznych, który znacznie ułatwia wykonywanie uzupełnień wielowarstwowych, oferując jednocześnie najwyższą estetykę. Efekt “kameleona” gwarantuje uzyskanie naturalnych wyników, dzięki czemu uzupełnienia nie da się odróżnić od zębów własnych. Poza tym w przeciwieństwie do tradycyjnej techniki nakładania warstw, aby uzyskać optymalne uzupełnienie, konieczne  jest zastosowanie tylko dwóch warstw kolorystycznych.

•Heraeus Kulzer Charisma Topaz : utwardzalny światłem, nieprzepuszczalny dla promieni rentgenowskich, nanohybrydowy kompozyt oparty na opatentowanej matrycy TCD. Ta innowacyjna formuła w połączeniu z zatwierdzonym, łatwym stosowaniem kompozytu Charisma działa jako fundament dla praktycznej rekonstrukcji naturalnego piękna.
•SleeperOne Dental Hi Tec : elektroniczny system do bezbolesnego wykonywania wszystkich rodzajów znieczuleń. Zapewnia komfort pacjentowi i lekarzowi dzięki innowacyjnej technologii, na którą składają się:  bezprzewodowy i bezbateryjny sterownik nożny, lekki mikrosilnik o długopisowym, ergonomicznym kształcie. System działa w oparciu o mikroprocesorową kontrolę ciśnienia wewnątrztkankowego dostosowując prędkość podawania znieczulenia.  Dzięki 4 prędkościom iniekcji, dostosowanym do każdej sytuacji, SleeperOne zapewnia pacjentowi bezbolesny zastrzyk i wprowadzenie anestetyku.Jest przyjazny dla użytkownika, intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Oprócz tego Marrodent organizuje sesję treningową podczas targów – w sobotę 11 marca 2017 r.:

•Kurs Erkodent – „Praktyczne zastosowanie sprzętu i materiałów dla techników dentystycznych” jest podzielony na dwie części – teoretyczną i praktyczną – poświęcone prawidłowemu zastosowaniu sprzętu i materiałów Erkodent, a także wiążącym się z tym możliwościom i wyzwaniom. Kurs będzie prowadzony przez tech.dent. Piotra Moś, specjalistę firmy Marrodent w zakresie Erkodent.

Więcej informacji na temat szkoleń można znaleźć na stronie internetowej firmy Marrodent www.marrodent.pl .

„Zapotrzebowanie na usługi stomatologicznie w Polsce gwałtownie rośnie. W Marrodent stale intensyfikujemy nasze działania, skupiając się na dobrym zaopatrzeniu gabinetów, tak aby specjaliści stomatolodzy mogli skupić się na leczeniu pacjentów” – mówi Artur Podolski, dyrektor zarządzający Marrodent. „Zapraszamy  stomatologów do odwiedzenia naszego stoiska na targach Krakdent, gdzie nasz zespół podzieli się z nimi informacjami na temat rozwiązań oferowanych przez Marrodent, umożliwiających poprawę pracy w gabinecie i zadowolenia pacjenta, a także pozwalających spełnić nowe regulacje i wymogi” - dodaje.

 

 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment