OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Mar 15, 2017 | News Poland

„Zatoka szczękowa, nerw zębodołowy dolny – struktury szczególnie chronione w procedurach chirurgicznych. Chronić czy ingerować – wyzwania współczesnej implantologii” – webinarium DT Study Club!

Post a comment by Dental Tribune Polska

We wtorek 28 marca br. o godz. 19.00. DT Study Club zaprasza do udziału w webinarium na temat zjawiska atrofii kości stanowiącego wyzwanie w chirurgii stomatologicznej i implantoprotetyce. Wykład na żywo poprowadzi dr n. med. Katarzyna Maciejewska.

Wykład przedstawia sposoby małoinwazyjnego traktowania trudnych warunków kostnych w szczęce i żuchwie w celu rekonstrukcji uzębienia za pomocą implantów bez potrzeby wykonywania rozległych procedur regeneracyjnych. Implanty krótkie o specyficznym kształcie powierzchni mogą być kluczem do sukcesu implantologicznego w sytuacjach klinicznych, gdzie bliskość śródkostnych struktur witalnych stanowi ograniczenie i często skazuje pacjenta na skomplikowane leczenie i ryzyko wystąpienia powikłań. Dokonując wyboru na korzyść krótkich i ultrakrótkich implantów, skracamy czas procedury leczniczej i czynimy wyniki leczenia przewidywalnymi.

Sponsorem webinarium jest Bicon Dental Implants.

Szczegóły i rejestracja na stronie: www.dtsudyclub.pl.

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment