OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Mar 17, 2017 | News Poland

„Know-how” CBCT – webinarium DT Study Club!

Post a comment by Dental Tribune Polska

We wtorek 4 kwietnia 2017 r. o godz. 20.00. DT Study Club zaprasza do udziału w webinarium na temat „Know-how” CBCT – jak wykorzystać ogrom możliwości diagnostycznych w codziennej pracy. Wykład na żywo poprowadzi lek. dent. Mateusz Szkliniarz.

Diagnostyka obrazowa CBCT to teraźniejszość nowoczesnej stomatologii. Umiejętnie wykorzystana w procedurach leczniczych poszczególnych dziedzin stomatologii, zdecydowanie podnosi standardy leczenia, ułatwia postawienie prawidłowej diagnozy oraz minimalizuje możliwość powstania powikłań. Jakimi parametrami powinien cechować się skan na potrzeby zabiegów chirurgicznych, a jakimi w przypadku endodoncji? W jaki sposób efektywnie wykorzystywać narzędzia zawarte w oprogramowaniu? Kiedy warto odciąć fragment skanu, by „zajrzeć” do systemu kanałowego zęba leczonego endodontycznie? Jak dokonać pomiarów przed implantacją, aby nie być zaskoczonym w podczas zabiegu?

Webinarium pt.: „Know-how” CBCT odpowiada na wiele z tych pytań.

Szczegóły i rejestracja na stronie: www.dtsudyclub.pl.
 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment