OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

fot.: Marzena Bojarczuk
0 Comments Aug 30, 2017 | News Poland

Najlepsi dla najlepszych – szkolenia praktyczne w Laser and Health Academy (LAHA) Poland Training Center

Post a comment by Marzena Bojarczuk

W podwarszawskich Laskach szkolą się użytkownicy laserów – lekarze, asystentki stomatologiczne i higienistki z całej Polski. Laser and Health Academy (LAHA) Poland Training Center to miejsce, gdzie wybitni specjaliści z zakresu stomatologii laserowej dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy wprowadzają te nowoczesne urządzenia do swoich praktyk. Szkolenia odbywają się na różnych poziomach i dostosowane są do potrzeb uczestników kursów – początkujących, podstawowych i zaawansowanych.

Jedno z ostatnich szkoleń zorganizowano dla zespołu z kliniki „Maxdent” dr. Mariusza Szyby z Wrocławia – było to już kolejne szkolenie dla tej grupy, tym razem na wyższym poziomie zaawansowania. Kurs obejmował zagadnienia dla lekarzy dentystów różnych specjalności oraz (oddzielnie) dla higienistek i asystentek. Oprócz elementów wiedzy teoretycznej, uczestnicy poznawali możliwości zastosowania urządzeń laserowych w praktyce, m.in. na preparatach zwierzęcych.

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment