OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Sep 4, 2017 | News Poland

Nowa seria materiałów pozwoli uprościć nawet najbardziej złożoną procedurę

Post a comment by Kerr Dental

Firma Kerr Dental opublikowała drugi rozdział przewodnika „How to...”, w którym krok po kroku opisano metody postępowania umożliwiające dentystom znalezienie jednolitej procedury przeprowadzania najczęściej wykonywanych zabiegów.

W kolejnym materiale firma skoncentrowała się na tym, jak uprościć praktykę dentystyczną. Za pomocą animacji oraz dowodów klinicznych pokazano, jak innowacyjne technologie w połączeniu z właściwymi produktami uzupełniającymi mogą sprawić, że nawet najbardziej skomplikowana procedura stanie się prostsza.

Omawiając czynności w ramach leczenia endodontycznego obejmującego pełną odbudowę zęba, firma Kerr przedstawia również swoje najnowsze innowacyjne rozwiązania opracowane z myślą o zapewnieniu lekarzom pełnej kontroli i pewności. Zaczynamy od opisu systemu do irygacji wytwarzającego podciśnienie wierzchołkowe Endovac Pure™, który został zaprezentowany na targach IDS 2017. To przełomowe rozwiązanie opracowano w oparciu o obszerne dowody naukowe. Umożliwia ono trójwymiarowe czyszczenie i bezpieczną irygację na całej długości kanału, łącznie z wierzchołkiem korzenia, za pomocą tylko jednej końcówki.

Inne czołowe produkty uwzględnione w przewodniku to SonicFillTM 2 – kompozyt Single-Fill do jednoetapowej odbudowy rdzenia zęba oraz TFTM Adaptive – system endodontycznych pilników umożliwiający proste i intuicyjne opracowanie kanałów korzeniowych. „Zajęliśmy się jedną z najtrudniejszych procedur, która obejmuje leczenie endodontyczne, odbudowę rdzenia oraz przygotowanie i osadzenie korony protetycznej. Pozwala to pokazać, jak właściwa kombinacja przełomowej technologii i intuicyjnych produktów może wpłynąć na ograniczenie marginesu błędu, stresu oraz złożoności zadania” – mówi Catherine Stahl, wiceprezes ds. marketingu w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, w firmie KaVo Kerr.

„W trakcie złożonych procedur dentyści muszą brać pod uwagę wiele zmiennych. Uważamy, że naszym obowiązkiem jako producentów sprzętu dentystycznego jest jak największe uproszczenie ich pracy poprzez znalezienie najlepszych rozwiązań dostosowanych do warunków, z którymi muszą się mierzyć. Ostatecznie podzielamy pasję naszych klientów: chcemy promować najwyższy poziom opieki stomatologicznej”.

Od ponad 125 lat Kerr oferuje kompleksowe rozwiązania dla profesjonalistów dbających o zdrowie jamy ustnej pacjentów. Poszczególne marki Kerr skupiają się w ramach platform Kerr Restoratives (stomatologia odtwórcza), Kerr Endodontics (endodoncja) i Kerr Prevention (profilaktyka). Firma wierzy, że dzięki zapewnianiu profesjonalnych rozwiązań stworzonych z dbałością o pacjentów można budować udaną współpracę z klientami – „Razem możemy więcej” („Together we’re more”).

Więcej o kampanii Simplicity i projekcie „How to...” na stronie: www.kerrdental.com/uproszczenie-procedur.

 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment