OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Sep 5, 2017 | News Poland

16. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED® – Wrocław, 17-18 listopada 2017 r.

Post a comment by TwK

Przed nami 16. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED®, które na stałe wpisały się do kalendarzy tysięcy lekarzy dentystów z zachodniej i południowej Polski. To trzecie co do wielkości tego typu targi w kraju. Duża liczba wystawców gwarantuje dentystom dostęp do branżowych nowości i preferencyjnych cen. Olbrzymim atutem wydarzenia jest także program naukowy, dzięki któremu można podnieść kwalifikacje i zdobyć cenną wiedzę.

Rozpoczęły się zapisy on-line na poszczególne szkolenia w ramach programu DENTAMED-edu. Warto się jednak pospieszyć – tylko do 18.10.2017 r. obowiązują niższe ceny!

Program szkoleniowy DENTAMED-edu
Tegoroczna agenda targów powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających zwiedzających. Pierwszego dnia odbędzie się I Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pt.: „Nowe spojrzenie na zagadnienia stomatologiczne – podzielmy się wiedzą”. Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane m.in. z możliwościami leczenia zakażeń HCV, cyfrową stomatologią estetyczną, chirurgią ortognatyczną, bruksizmem i wiele innych. Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat i 6 pkt. edukacyjnych.

Drugiego dnia odbędą się 2 kursy doskonalące. Jeden dla lekarzy: „Periodontologia-Protetyka”, prowadzony przez znanych i cenionych prelegentów: dr. n. med. Arkadiusza Kuczka oraz dr. n. med. Piotra Fabjańskiego z tech. dent. Januszem Karasiem. Udział w nim premiowany jest otrzymaniem certyfikatu oraz 7 pkt. edukacyjnych. Drugi kurs medyczny pt.: „Praktyczne aspekty psychologii w pracy asystentki i higienistki stomatologicznej. Od budowania wizerunku po radzenie sobie w trudnych sytuacjach” dedykowany jest higienistkom i asystentkom stomatologicznym. Poprowadzi go znana psycholog i trener biznesu Katarzyna Świtalska.

W czasie 2-dniowych targów odbędą się również całodniowe sesje szkoleniowe i warsztatowe firm Car-line oraz Dentomax. Na swoje prezentacje, dostępne dla wszystkich zwiedzających zapraszają również: All-Med, Amadar, Ballito, DentalScan, Medi Koll, Optident, Profimed, Promedus oraz Shop Dent.

Informacje dla zwiedzających, lista wystawców, plan hali, pełny program szkoleniowy targów oraz zapisy on-line na DENTAMED-edu znajdują się na stronie: www.targidentamed.pl. Organizatorzy podkreślają, że tylko do 18.10.2017 r. można się zapisać na DENTAMED-edu, korzystając z preferencyjnych cen.

 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment