OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

fot.: KaVo
0 Comments Sep 12, 2017 | News Poland

Nowości w KaVo – sprawdź na CEDE!

Post a comment by KaVo Polska

Podczas targów CEDE KaVo zaprezentuje się dentystom w nowej odsłonie. Odmienione logo, kolorystyka, ale przede wszystkim produkty na nowo definiują inspirujący świat KaVo.

Od ponad 10 lat w ofercie KaVo Polska znajdują się cenione i popularne wśród dentystów urządzenia radiologiczne Gendex. Aby w spójny sposób połączyć ofertę produktów Gendex z nową wizją KaVo, podjęto decyzję o ujednoliceniu portfolio. Teraz aparaty wewnątrzustne, skanery, sensory, pantomografy i tomografy znane dotąd jako Gendex będą oferowane w Polsce i na całym świecie pod marką KaVo.

Portfolio obejmuje urządzenia do wszystkich typów badań. Aparat punktowy Focus i sensor GXS-700, a także skanery płytek Scan eXam i Scan eXam One to sprawdzone rozwiązania, doskonale znane użytkownikom Gendex i legendarnego skanera Soredex Digora. Oferta aparatów pantomograficznych obejmuje 4 urządzenia: OP 2D, OP 3D, OP 3D Pro i OP 3D Vision. W nowej gamie produktów znajdują się zarówno aparaty idealnie nadające się dla stomatologa rozpoczynającego przygodę z obrazowaniem 3D, jak i rozbudowane tomografy z szerokim wyborem rozmiaru pola obrazowania, spełniające wymagania zaawansowanego użytkownika.

KaVo OP 3D to kompaktowy tomograf, oferujący skany o polu obrazowania od 5 x Ø 5 cm do 9 x Ø 14 cm. Funkcja ORTHOfocus, dzięki której aparat sam wybiera najlepszą warstwę obrazowania w szerokim zakresie przedziału ostrości, pozwala skompensować niedoskonałości pozycjonowania pacjenta lub anomalie anatomiczne. Interfejs SMARTVIEW™ 2.0 umożliwia wygenerowanie dwuwymiarowych obrazów scout przed faktycznym badaniem CBCT, co pozwala potwierdzić poprawność pozycjonowania i dostosować rozmiar pola do rzeczywistych potrzeb.

KaVo OP 3D Pro to wszechstronny aparat typu All-in-One o maksymalnym polu obrazowania 13 x Ø 15 cm, idealnym do badań chirurgicznych, laryngologicznych i ortodontycznych. Wyposażony jest we wszystkie opcje funkcjonalności OP 3D, a ponadto w innowacyjną technologię automatycznego doboru dawki promieniowania (ang. Automatic Dose Control, ADC) oraz funkcję wielowarstwowej panoramy (ang. Multilayer), dzięki której uzyskamy do 5 obrazów podczas jednej ekspozycji. Zdjęcia są przechwytywane w kolejnych warstwach oddalonych od siebie o kilka milimetrów. Lekarz może zapisać wszystkie wykonane zdjęcia lub wybrać tylko te, na których tkanki pacjenta odwzorowane są najlepiej.

Nowością są również instrumenty z linii SMARTmatic, przeznaczone do profilaktyki, stomatologii zachowawczej i endodoncji. W połączeniu z gumkami i pastami polerskimi Kerr, profilaktyczne kątnice i prostnice SMARTmatic zapewniają perfekcyjne wykończenie zabiegów higienizacyjnych.

Nowe produkty dostępne są w ofercie KaVo Polska od 1 września 2017 r. Szczegółowe informacje: KaVo Kerr, stoisko A10, hala 7A, www.kavo.com/pl

 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment