OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Sep 13, 2017 | News Poland

CEDE 2017 – już jutro!

Post a comment by Dental Tribune Polska

CEDE 2017 to nie tylko wystawa w 4 pawilonach, ale także 3-dniowy kongres naukowy i wiele nowości, m.in. internetowy konkurs na najlepsze produkty na rynku - „Gwiazdy CEDE”. Wystawa promuje najlepsze produkty na rynku, a Kongres Unii Stomatologii Polskiej ułatwi zdobywanie wiedzy zgodnej z aktualnymi trendami.

Stoiska wystawców tradycyjnie wypełnią pawilony Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ich zwiedzanie będzie bezpłatne po wcześniejszej rejestracji (on-line lub na miejscu). Jako pierwszy w całości zapełnił się pawilon 7A, w pozostałych pawilonach dostępne są już tylko pojedyncze powierzchnie. Wśród wystawców należy wypatrywać „Gwiazd CEDE”, ponieważ tak nazywa się pierwszy w historii polskiej stomatologii, internetowy plebiscyt na najlepsze i najciekawsze produkty na rynku. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 20 wystawców w 4 kategoriach: sprzęt, materiały, profilaktyka oraz IT i edukacja. Głosowanie na stronie www.cedenews.pl zakończy się 14 września. Już teraz jednak można ogłosić, że wokalną gwiazdą CEDE 2017 będzie Anita Lipnicka, która zaśpiewa swoje najpopularniejsze piosenki podczas koncertu na koniec pierwszego dnia (wstęp wolny).

Głodni wiedzy na najwyższym poziomie powinni jak najszybciej zapoznać się z bogatym programem edukacyjnym Kongresu Unii Stomatologii Polskiej, który określany jest edukacyjnym wydarzeniem roku. W przygotowanie listy wykładów oraz warsztatów zaangażowali się wybitni przedstawiciele najważniejszych towarzystw naukowych oraz organizacji dentystycznych w Polsce. Efektem prac pod kierownictwem prof. Marzeny Dominiak jest ponad 100 wykładów, które poprowadzą fantastyczni specjaliści z kraju i zagranicy. Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane aktualne, zgodne ze światowymi trendami, spojrzenie na leczenie stomatologiczne, nowoczesne techniki dentystyczne, obsługę pacjenta czy zarządzanie praktyką.

O najróżniejszych aspektach stomatologii podczas Kongresu będą mówić najlepiej oceniani i najbardziej lubiani wykładowcy z Polski, m.in.: Maciej Żarow, Bartosz Cerkaski, Dorota Olczak-Kowalczyk, Tomasz Konopka, Magdalena Pawelczyk-Madalińska, Ingrid Różyło-Kalinowska, Adam Ziemlewski i wielu innych. Do Poznania przyjadą również eksperci z zagranicy. Takich nazwisk, jak: Binderman, Wainwright, Paniz, Ristic, Franco, Sar Sanckli, Limeres Posse, Liebaug bywalcom międzynarodowych szkoleń nie trzeba przedstawiać. Ich wykłady będą tłumaczone symultanicznie na język polski.

Ciekawie zapowiada się sesja „Wokół gabinetu”, podczas której zostaną omówione praktyczne tematy niezwiązane z leczeniem stomatologicznym, ale ważkie z perspektywy prowadzenia praktyki. Eksperci będą mówić o: prawie, zarządzaniu, marketingu, social media, ale również psychologii w aspekcie wypalenia zawodowego czy stresu dentystów. Niekwestionowanymi gwiazdami sesji będą psycholog i coach Wojciech Eichelberger oraz specjalistka w dziedzinie social media Monika Czaplicka. Oferta Kongresu skierowana jest w równym stopniu dla lekarzy, techników (specjalna sesja), higienistek i asystentek.

Oprócz płatnych wykładów i warsztatów, na uczestników czeka bezpłatna oferta edukacyjna. Pakiety interesujących wykładów odbędą się w ramach sesji Naczelnej Izby Lekarskiej oraz sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”, podczas której zostaną zaprezentowane najciekawsze prace habilitacyjne, doktorskie i studenckie z ostatnich lat.

Użytkownicy smartfonów mogą zainstalować bezpłatną aplikację mobilną CEDE 2017, która pomoże w dotarciu do stoiska ulubionych wystawców oraz w zaplanowaniu udziału w wykładach, oferując dostęp do ich abstraktów i sylwetek wykładowców. Dzięki aplikacji można wyszukiwać i sortować wykłady wg tematyki, nazwisk wykładowców lub słów kluczowych.

Więcej informacji o CEDE 2017 oraz Kongresie Unii Stomatologii Polskiej na www.cede.pl oraz www.cedenews.pl.


Na podst.: mat. prasowe

 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment