OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Poland

0 Comments Sep 13, 2017 | News Poland

European Tour z dr. Malamedem

Post a comment by Dental Tribune Polska

21 października 2017 r. w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona kompleksowej kontroli bólu w gabinecie stomatologicznym. Głównym wykładowcą będzie dr Stanley F. Malamed – niekwestionowany światowy autorytet w dziedzinie znieczuleń miejscowych w stomatologii, autor publikowanych na całym świecie podręczników.

Zagadnienia poruszane podczas konferencji to:
- Najważniejsze techniki i najnowsze tendencje w miejscowym znieczuleniu stomatologicznym.
- Metody znane i mniej znane, które nabierają szczególnego znaczenia w aspekcie niepowodzeń towarzysząca rutynowym technikom (m.in. metoda Gow-Gates, Akinosi-Vazirani).
- Własne obserwacje, modyfikacje istniejących technik, omówienie osobiście sprawdzonych trików.
- Jak profesjonalnie podejść do trudnych przypadków klinicznych, jak poradzić sobie z wyborem leku i techniki, gdy mamy do czynienia z chorobami układowymi?
- Uaktualnienie wiedzy na temat nowych preparatów w segmencie znieczuleń stomatologicznych: co wkrótce pojawi się na polskim rynku i na co naprawdę warto czekać!
- Stany nagłe w gabinecie stomatologiczny – jak je rozpoznać, jak im zapobiegać?
- Aspekty psychologicznego podejścia do pacjenta lękowego, profesjonalna kontrola bólu.

Szczegółowe informacje na: www.akademiaseptodont.edu.pl. Informacje i zapisy: tel.: (22) 545 89 50, e-mail: kontakt@akademiaseptodont.edu.pl.

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment