OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Turkey

Vestiyer Yayın Grubu
0 Comments Sep 6, 2016 | News Turkey

Diş Hekimleri ‘Kadavra Uygulamalı’ Workshop’a Davet Ediliyor

Post a comment by Elif Taman from Vestiyer Yayın Grubu

28-30 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 14. Uluslararası GREATIST Kongresi’nde “Kadavra Uygulamalı” workshop düzenlenecek.

Türkiye’nin en çok katılımcı ağırlayan dental etkinliği olan GREATIST Kongresi bu yıl 14. kez düzenlenecek.

Organizasyon, Türkiye’de profesyonel dental yayıncılığın öncüsü ve tartışmasız lideri olan Vestiyer Yayın Grubu, Türkiye diş hekimliği pazarındaki en güçlü ve köklü firmalarını bir araya getiren Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) ve dünyanın en güçlü, en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International (DTI) ile ortak düzenleniyor.

Her yıl oldukça kapsamlı programların hazırlandığı GREATIST’te bu sene bir ilk daha gerçekleştirilerek “Kadavra Uygulamalı” workshop düzenlenecek.

Workshop, GREATIST etkinlikleri kapsamında 29 Ekim günü kongre ana salonunda (Oditoryum) gerçekleştirilecek. 2 saat sürecek etkinlikte, kadavrada cerrahi/implantoloji eğitimleri konusunda ve oral bölge diseksiyonu konusunda dünyanın en tecrübeli çene cerrahlarından biri olan Dr. Norbert Fock sahne alıyor.

Kongrenin katılımcısı olan diş hekimleri, uzun yıllardan beri Viyana Tıp Üniversitesi bünyesindeki Anatomy Training Center’da dünyanın dört bir tarafından gelen diş hekimlerine eğitimler veren Dr. Fock’un kadavra üzerinde uygulayacağı operasyonları izleme ve merak ettikleri soruları doğrudan sorma fırsatı bulacaklar.

Kadavrada Mandibular ve Maksiller Bölge Diseksiyonu
Mandibular ve Maksiller bölgeyi diseke edecek olan Dr. Fock, anatomide tehlikeli bölgeleri, damar ve sinirleri, nervus lingualis’in, mandibular kanalın ve nervus alveolaris inferior’un bulunmasını anlatacak.

Sinüs Yükseltme de Var
Greatist’e katılan hekimler, kadavra üzerinde açık sinüs ameliyatını da görmüş olacaklar. Dr. Fock, katılımcılara greft ve membran yerleştirmeyi ve uygun dikiş teknikleriyle kapatmayı da gösterecekler.

29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 09:30 – 11:30 arasında Grand Cevahir Kongre Oteli Oditoryumu’nda başlayacak olan sunumu sadece GREATIST Kongresi katılımcıları izleyebiliyor ve önceden mutlaka kayıt yaptırmış olmak gerekiyor.

KAYIT & DETAYLI BİLGİ

Kayıt olmak veya detaylı bilgi almak için 0212 481 02 20 numaralı telefondan Ergül Kaya, Elvan Genç ve Elif Taman ile iletişime geçebilir, Greatist Fulpaket için bu linki, Greatist Konaklamalı Fulpaket için ise bu linki inceleyebillir, online satın alabilirsiniz.

GREATIST Kongre Programı’na buradan ulaşabilirsiniz.

GREATIST FULPAKET KATILIMCILARININ DİKKATİNE

Kongre Ana Salonu’nun kapasitesinin 1013 kişi olduğunu ve geçen yıl GREATIST’e 1000’den fazla diş hekiminin kayıt yaptırdığını göz önünde bulundurarak, önemli bir konuyu hatırlatmak istiyoruz.

Daha önceden kayıt yaptırmış olan “Fulpaket Katılımcısı” diş hekimleri, Vestiyer Yayın Grubu’nu arayarak Kongre’ye katılacaklarını telefonla veya bilgi@vyg.com.tr adresine gönderecekleri bir eposta ile teyid etmeliler.

Kongre günü herhangi bir aksaklık yaşamamak için lütfen 0212 481 02 20 (pbx) no’lu telefondan Ergül, Elvan veya Elif hanımla görüşüp, katılımınızı onaylayınız.

 

Related Content
Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment