OK We use cookies to enhance your visit to our site and to bring you advertisements that might interest you. Read our Privacy and Cookies policies to find out more.

News Turkey

Dental Tribune Bulgaria
0 Comments Feb 3, 2017 | News Turkey

DT Bulgaristan Kongresi: Diş Hekimliği Nereye Gidiyor? Yenilikler, İnovasyonlar, Zorluklar

Post a comment by Elif Taman (from Vestiyer Yayın Grubu)

Dental Tribune Bulgaristan tarafından düzenlenen Dental Tribune Bulgaristan Kongresi’nin ikincisi, Mayıs ayında, ülkenin en büyük diş hekimliği fuarı olan Buldental bünyesinde yapılacak.

Bulgaristan’ın en büyük dental fuarı Buldental çatısı altında gerçekleştirilecek olan Dental Tribune Bulgaristan Kongresi bu yıl “Diş hekimliği nereye gidiyor? Yenilikler, İnovasyonlar, Zorluklar” teması ile düzenleniyor. Ülkenin en büyük medikal fuarı ile ortak düzenlenen Bulmedicia&Buldental, 17-19 Mayıs tarihlerinde Sofya, Inter Expo Center’da yapılacak.

Bulgaristan'dan ve yurtdışından diş hekimliği alanındaki en üst düzey konuşmacıların sahne alacağı DT Bulgaristan Kongresi de yine aynı tarihlerde, eş zamanlı yapılıyor.

Üç gün sürecek etkinlik boyunca hem diş hekimleri hem de teknisyenler için bilimsel konuşmalar ve workshoplar yapılacak. Diş hekimleri, Bulgaristan, Yunanistan, Kıbrıs, Polonya, Almanya ve Hollanda’nın ünlü konuşmacılarından implantoloji, estetik ve kozmetik diş hekimliği konusundaki yenilikleri öğrenme fırsatı elde edecekler.

KONFİRMASYONU TAMAMLANAN KONUŞMACILAR ve KONULAR

Dr. Stavros Pelekanos, Dr. Anna-Maria Yiannikos, Dr. Ivan Raychev, Dr. Ventseslav Stankov, Patricia Mialkowska, Eva Berghaus, Philipp von der Osten; etkinlikte sahne alacak konuşmacılardan bazıları.

Sunumlardan konfirmasyonu tamamlananların başlıkları ise şöyle: “Seramik Malzemelerinin ve Tekniklerin Gelişimi Çağdaş Diş Hekimliğinin Yüzünü Nasıl Değiştirdi?”, “Restoratif Diş Hekimliğinde Fikirler, Zorluklar ve Yöntemler”, “Günümüz Diş Hekimliğinde CAD/CAM ve 3D Teknolojilerinin Yeri”, “Yüksek Polimer Kompozitler: Ne Bekliyoruz?”

Kongrede ayrıca BIOTEC ve onların Bulgaristan’daki resmi ithalatçısı Consumpharm firması, implantoloji alanındaki Bulgar ve uluslararası uzmanlarını takdim edecek. Bu final program Mart ayında duyurulacak.
 

Post a comment Print  |  Send to a friend
0 Comments
Join the Discussion
All comments are subject to approval before appearing. Submit Comment