Dental Tribune International

CE Magazines

The continuing education magazines represent the premium segment of DTI’s portfolio and offer a combination of clinical cases, scientific articles, interviews and product reports. The magazines present the most significant developments in the respective fields and are aimed at both specialists and general practitioners.
Access to CE magazine editions published in the last two years require subscription. Older editions have immediate access.

Latest Issue

cosmetic dentistry Turkey No. 1, 2021


In this issue: Jenerik / Içindekiler / Editörden / Mezuniyet Sonrası Eğitim Derneği Kahvaltıda Buluştu / Haber / Ürün tanıtımı / Günlük estetik diş hekimliği: Spektrofotometrenin katkısı / Ön diş travması için hızlı, fonksiyonel estetik bir çözüm / Optik ölçü ve geçici protezler: Yeni bir yaklaşım önerisi / Posterior bölgede kompleks direkt ORMOCER restorasyonlar / Yumuşak doku lazerleri ile periodontal estetik / Kişisel sağlık verileri hakkında yönetmelik ile gelen yenilikler ve uygulamaya yönelik değerlendirmeler / Önceliğimiz, klinikte olmayı daha güvenli hale getirmek / Diş Hekimliği Müzesi’nde zamanda yolculuk / Türk bilim insanından ortodontik tedavileri kolaylaştıracak patentli buluşlar / EDAD Başkanı Dr. Kübel Özkut: Dijitalleşmenin en büyük katkısı hekim-hastalaboratuvar iletişiminde olmuştur / Haber eğitim etkinlik

All CE Magazines


© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International